przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Rekordowa licytacja dla szkoły w Kunowie
13-02-2018, 15:35:41 · Powiat ostrowiecki · 0 komentarzy · 682 czytań · Drukuj
Rekordowa licytacja dla szkoły w KunowieW Publicznej Szkole Podstawowej w Kunowie odbył się II Bal Charytatywny, organizowany przez radę rodziców. Głównym celem zabawy jest pozyskanie środków na doposażenie szkoły. Tym razem rada zbierała pieniądze na zorganizowanie kącików tematycznych zarówno dla dzieci młodszych, jak i starszych, uczących się w budynku dawnego gimnazjum.

Na ten szczególny wieczór przygotowano wiele atrakcji. Imprezę rozpoczął niezwykły koncert Piotra Resteckiego, przed publicznością zaprezentowali się także zespół "Tremolo" pod kierownictwem Elżbiety Łukawskiej i uczniowie szkoły muzycznej, którym akompaniował ich nauczyciel Jerzy Kłonica.
- Pomysłodawcą tej wspaniałej imprezy jest rada rodziców, która postanowiła poprzez taką imprezę wesprzeć szkołę. W ubiegłym roku udało się uzbierać 11 tysięcy złotych. Zakupione zostały magiczny dywan, tablice do pisania oraz umeblowano kącik wypoczynku dla dzieci młodszych- wymienia dyrektor PSP w Kunowie Dorota Opara.
W tym roku licytację wsparło wielu darczyńców - politycy, przedsiębiorcy, artyści i ludzie dobrej woli. Miłą niespodzianką były nagrania z dedykacjami przygotowanymi specjalnie na ten wieczór, pozdrowienia dla wszystkich gości o prezydenta Bronisława Komorowskiego, satyryka Andrzeja Poniedzielskiego, aktorkę Bożenę Dykiel, sportowca Andrzeja Suprona, aktora Krzysztofa Tyńca, polityka Ryszarda Kalisza. Każdy z nich przekazał również dary na licytację.
Goście przybyli na imprezę bardzo chętnie otwierali swoje portfele. Poza rodzicami i przyjaciółmi szkoły na balu bawili się burmistrz Lech Łodej, przewodniczący Rady Powiatu Jerzy Brożyna, członek Zarządu Powiatu Przemysław Cielecki, przewodniczący Rady Miejskiej w Kunowie Szymon Pająk oraz radne - Jolanta Ożdżyńska, Barbara Domagała, wykładowca WSBiP dr Anna Żelazowska - Przewłoka, przedstawicielki Klubu Kobiet Kreatywnych, dyrekcja i nauczyciele PSP w Kunowie.
Goście nie szczędzili pieniędzy na wsparcie szkoły i chętnie kupowali przedmioty pozyskane na licytację. Udało się uzbierać 15 tysięcy złotych. Fundusze zostaną wykorzystane na zakup wyposażenia do kącików tematycznych dla klas starszych.
W przerwach między licytacją można było skorzystać z porad stylistki, skosztować pysznych bezalkoholowych drinków, a nawet wziąć udział w pokazie pierwszej pomocy przedmedycznej czy obejrzeć energiczny pokaz na trampolinach w wykonaniu klubu "Olimpia".
Zwieńczeniem wieczoru była zabawa taneczna.
G. Soboń
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Dołącz do nas na Facebooku
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Pogoda
Weather Underground PWS IOSTROWI4
Pod Patronatem Wiadomości


Polecamy

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.