przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Rodzinna zabawa w Wyszmontowie
11-06-2018, 23:53:57 · Powiat opatowski · 0 komentarzy · 26 czytań · Drukuj
Rodzinna zabawa w Wyszmontowie

Mieszkańcy Wyszmontowa (gmina Ożarów) i okolicznych miejscowości w minioną sobotę nie mogli narzekać na nudę. Występy artystyczne, pyszne jedzenie oraz małe zawody sportowe i konkursy z nagrodami to tylko niektóre atrakcje pikniku rodzinnego zorganizowanego przez miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich.
W takcie rodzinnej imprezy świętowano Dzień Matki, Dzień Dziecka oraz zbliżający się Dzień Ojca. Wszystkich zgromadzonych powitała radna Rady Miejskiej, przewodnicząca KGW Wyszmontów Halina Dragan, która podziękowała za tak liczne przybycie i przyjęcie zaproszenia.
- Dziękuję, że skorzystaliście z naszego zaproszenia. Cieszę się, że tak chętnie uczestniczycie we wszystkich piknikach, spotkaniach organizowanych przez nasze koło gospodyń wiejskich. Jest mi niezmiernie miło, że możemy po raz kolejny spotkać się i pobyć w swoim towarzystwie - mówiła Halina Dragan.
W  sobotnim wydarzeniu wśród gości ze słodkimi upominkami pojawił się również Bogusław Włodarczyk, zawieszony starosta opatowski, radny Rady Powiatu, który podziękował organizatorom sobotniej imprezy za inicjatywę i chęć skupiania się na potrzebach lokalnej społeczności poprzez między innymi organizację imprez integracyjnych dla mieszkańców.
Na uczestników pikniku czekało mnóstwo atrakcji. Każdy znalazł coś dla siebie. Dla miłośników sportowych emocji były rozgrywki piłki nożnej "Mali kontra Duzi" oraz mecz siatkówki. Lubiący konkursy z nagrodami mogli wziąć udział w licznych konkurencjach siłowych i tanecznych. Na wszystkich czekało także pyszne jedzenie przygotowane przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich. Na scenie zaprezentowała się również miejscowa młodzież. Rodzinna impreza zakończyła się wspólną zabawą taneczną.
Katarzyna Kaszluga

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Dołącz do nas na Facebooku
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Pogoda
Pod Patronatem Wiadomości

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.