przypomnij hasło    
UWAGA:
Bieżące wiadomości
Nakręcą autorski film
28-02-2011, 19:11:24 · Ostrowiec Świętokrzyski
W ramach projektu realizowanego przez Miejskie Centrum Kultury w partnerstwie z Wyższą Szkołą Biznesu i Przedsiębiorczości młodzież z ostrowieckich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych pozna tajniki produkcji filmowej. Więcej »
Kuchenne inspiracje
28-02-2011, 16:02:19 · Newsy
Karnawałowe szaleństwo trwa! Zaskocz swoich gości i przygotuj w mgnieniu oka coś pysznego, nie spędzając tym samym pół dnia w kuchni.
Jeżeli chcesz zdradzić sekrety Twoich najlepszych przepisów kulinarnych, zapraszamy do podzielenia się nimi z naszymi Czytelnikami. Mogą to być przepisy na dania główne, sałatki, desery, napoje i tym podobne. Najciekawsze z nich opublikujemy. Przepisy wraz ze swym zdjęciem można dostarczać do redakcji „Wiadomości Świętokrzyskie”, os. Słoneczne 14 bądź też pocztą elektroniczną na adres e-mailowy: wiadomoscisw@ostrowiec-sw.pl z dopiskiem „kuchenne inspiracje”.
Więcej »
Justyna Jedlikowska i Edmund Zaręba zwycięzcami XI Plebiscytu na Sportowca i Trenera Roku 2010 [WIDEO]
27-02-2011, 21:24:38 · Ostrowiec Świętokrzyski
Pod koniec ubiegłego roku redakcja sportowa „Wiadomości Świętokrzyskich” po raz jedenasty zaprosiła Czytelników do zabawy i wyboru najlepszych – ich zdaniem - sportowców i trenerów 2010 roku. Oficjalne rozstrzygniecie plebiscytu odbyło się w sobotę podczas uroczystej Gali Sportowej, która tym razem odbyła się w hotelu „Gromada”. Więcej »
Newsy
24-02-2011, 20:40:22 · Newsy
Reprezentacja Polski Księży zwyciężyła w finale 4:2 (2:1) Chorwację i zastała mistrzem Europy. Bramki zdobyli ks. Marcin Olszewski z Olkusza 2, ks. Edward Giemza z Kielc i ks. Szawan z Sandomierza). Trzecie miejsce zajęła Bośnia i Hercegowina po zwycięstwie nad Portugalią 5:1.
Jaz

Więcej »
Newsy
24-02-2011, 17:41:40 · Newsy
Reprezentacja Polski Księży po zwycięstwie nad Portugalią awansowała finału V Mistrzostw Europy Księży w Piłce Nożnej Halowej. Katecheta z opatowskiego liceum, o. Ezechiel Lasota zdobył drugą bramkę dla gospodarzy, pewnie wykorzystując rzut karny.
- To był bardzo trudny mecz. Ze spotkania na spotkanie gramy coraz lepiej i za kilkadziesiąt minut powinniśmy stanąć na najwyższym stopniu podium –powiedział o. Ezechiel Lasota.
Wynik meczu finałowego i komentarz piłkarza w habicie z Opatowa podamy tuż po zakończeniu rywalizacji.
Jaz

Więcej »
Gmina Opatów ma budżet
23-02-2011, 20:18:56 · Powiat opatowski
Radni Rady Miejskiej w Opatowie jednogłośnie przyjęli budżet na ten rok. Dochody zaplanowano w wysokości 26,5 mln zł, a wydatki na 27,1 mln. Tradycyjnie najwięcej pochłonie oświata bo aż 11,1 mln zł. Andrzej Chaniecki, burmistrz Opatowa stwierdził, że budżet jest zrównoważony.
Więcej o budżetowej sesji w poniedziałkowym wydaniu Wiadomości.
Jaz
Więcej »
Powiat opatowski
22-02-2011, 20:17:38 · Powiat opatowski
Reprezentacja Polski Księży awansowała do ćwierćfinału V Mistrzostw Europy Księży w Piłce Nożnej Halowej. Polacy z ojcem z Ezechielem Lasotą z klasztoru oo. Bernardynów w Opatowie wygrali z Ukrainą, Słowacją, Hiszpanią. Ulegli Bośni i Hercegowinie. Reprezentant z Opatowa na razie ma na swoim koncie dwie asysty. Więcej »
Photolive - pod patronatem Wiadomości
22-02-2011, 17:19:55 · Ostrowiec Świętokrzyski
Konkurs i zabawa pt. Photolive to swoboda interpretacji, dystans do techniki oraz dominacja koncepcji. To fotografia , która dzieje się na żywo a nie w zaciszach mieszkań przed monitorami komputerowymi. Fotografia na żywo, bez ingerencji komputerowych, bez korekt. Photolive to konkurs wyzwanie - tak opisuje konkurs Arkadiusz Pękalski właściciel Agencji Fotograficznej PSTRYK.info , jeden z organizatorów Photolive. Więcej »
Musimy mieć też silną ławkę - Walka o utrzymanie nie będzie łatwa
19-02-2011, 15:49:08 · Ostrowiec Świętokrzyski
Bramkarz KSZO Ostrowiec Św. - Michał Wróbel wiele razy ratował ekipę trenera Czesława Jakołcewicza w trudnych momentach. Nie bez powodu jego osobą zainteresowała się choćby będąca liderem II ligi grupy zachodniej Olimpia Grudziądz, jednak na chwilę obecną mierzący ponad dwa metry zawodnik zostaje w KSZO. W spotkaniach z Górnikiem Łęczna i Startem Otwock ostrowiecki „wieżowiec” miał okazję bronić bramki pomarańczowo - czarnych i zachował w nich czyste konto. Więcej »
Ugandyjczyk nie dla KSZO? - Trzy kolejne kontrakty
19-02-2011, 15:44:46 · Ostrowiec Świętokrzyski
Na dobre rozpoczęli działacze KSZO Ostrowiec Św. ofensywę dotyczącą podpisywania nowych umów z testowanymi zawodnikami. Trzech kolejnych piłkarzy zasiliło drużynę I - ligowca, by pomóc ekipie trenera Czesława Jakołcewicza utrzymać w mieście zaplecze Ekstraklasy. Więcej »
Ostrowiec Świętokrzyski
19-02-2011, 15:41:56 · Ostrowiec Świętokrzyski
22-letnia mieszkanka osiedla Słoneczne w niewyjaśnionych okolicznościach wypadła z okna swojego mieszkania na trzecim piętrze. Z obrażeniami kręgosłupa przebywa w szpitalu. Więcej »
Fotogaleria


Otwarcie świetlicy w Czachowie
Święto Ludowe w Opatowie
Studniówka 2018 "Bartoszu"Dołącz do nas na Facebooku
Popularne wiadomości
Policja wyjaśnia - Zmarli n...
Feralny wieczór - Kobieta w...
Samobójstwo w tirze
Śmiertelne pobicie
Markowska zagrała na weselu...
Mężczyzna zmarł - Śledztwo ...
Konkurs Miss "Wiadomości Św...
Płatos przejmie akcje KSZO?
Wygraj Pizzę z dostawą do d...
Justyna Jedlikowska i Edmun...
Pogoda
Pod Patronatem Wiadomości

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.