Hodowla amstaff, doberman, rottweiler? Nasze szczeniaki wcale nie są niebezpieczne!

Hodowla amstaff, doberman, rottweiler? Nasze szczeniaki wcale nie są niebezpieczne!

Jesteś wielbicielem psów typu bull? Masz ochotę wychować swojego psa już od najmłodszych lat? Chcesz mieć pewność skąd pochodzi Twój pies i jak powinien być tresowany? Profesjonalna hodowla psów MaxiBull przychodzi Ci z pomocą.

Hodowla amstaff, doberman, rottweiler i american bully to niebezpieczne rasy jedynie z nazwy

Rasa psów typu bull, inaczej zwanych psami bojowymi, są efektem krzyżowania buldogów z terierami. Wiele się ostatnio słyszy o sprawach przypadkowych pogryzień, ataków, warczeń u tych ras psów, gdyż stały się one dość popularne wśród marginesu społecznego, podejrzanych osób lub nawet chuliganów, którzy odpowiednią tresurą mają niewiele wspólnego. Często tez wykorzystuje się takie psy m.in. do walk psów lub szkoli wywołując agresję, gdy ktoś wejdzie na teren przez nie strzeżony. Przez pogłoski w mediach jesteśmy skłonni sądzić, że posiadanie psa rasy bull może przynieść zagrożenie nie tylko nam, ale i wszystkim w naszym otoczeniu. Tymczasem psy i szczeniaki amstaff, szczeniaki doberman, czy american bully wcale nie są groźne. Najczęstszymi przyczynami agresji u wszystkich psów jest złe traktowanie psów, nieprawidłowe metody szkoleniowe już w wieku szczenięcym, a także złe przeżycia i trudna historia zwierzęcia. Musimy pamiętać, że agresja u psów zawsze ma jakieś podłoże i to od opiekuna oraz szkolenia zależy, jakie skłonności będzie pies przejawiał.

Hodowla MaxiBull – nasze szczeniaki Was oczarują

Hodowla psów Maxibull od wielu lat zajmuje się hodowlą takich ras, jak hodowla rottweiler, hodowla amstaff, hodowla american bully i doberman. Szczeniaki tych psów nie mają nic wspólnego z agresywnym usposobieniem, wręcz przeciwnie ich energia, chęć zabawy i poznawania świata budzi tylko entuzjazm u wszystkich klientów. Zarówno szczeniaki amstaff, jak i szczeniaki rottweiler, american bully i doberman posiadają sprawdzone i potwierdzone rodowody wraz z właściwą genetyką. Dzięki temu doskonale wiemy, od kogo pochodzą szczeniaki, jakie cechy posiadają ich rodzice, jaki mogą mieć charakter i jak szybko przyswoją wiedzę odnośnie tresury. Dodatkowo wszystkie szczeniaki z hodowli przechodzą niezbędne badania i przeglądy hodowlane oraz szczepienia.

Nie wiesz jakiego psa potrzebujesz? My Ci doradzimy!

Hodowla psów MaxiBull w swojej ofercie posiada takie rasy psów jak szczeniaki american bully, szczeniaki amstaff, szczeniaki doberman, a także szczeniaki rottweiler. Każda rasa ma zapewnione idealne warunki do rozwoju oraz profesjonalną opiekę. Jeżeli wszystkie szczeniaki Ci się podobają i nie wiesz na którego psa się zdecydować, hodowla MaxiBull wyjdzie naprzeciw Twoim oczekiwaniom i fachowo doradzi jaki szczeniak będzie odpowiadał Twojej osobowości. Doświadczony i wykwalifikowany zespół odpowie na wszystkie pytania, wskaże najważniejsze cechy psa, a także pokaże, jak go odpowiednio pielęgnować. Dodatkowo na życzenie klienta, udostępniany jest rodowód rodziców szczeniaka, karta miotu i krycia, wszystkie metryczki oraz cała historia. Hodowla amstaff i innych ras typu bully to nie łatwe zadanie. Ciąży na tym ogromna odpowiedzialność za każde małe istnienie. Firma MaxiBull to nie tylko hodowla psów ale przede wszystkim misja, dla której cały personel poświęca się w 100%.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )