Wójt Bodzechowa z własnym komitetem

Jerzy Murzyn startuje w jesiennych wyborach z Komitetu Wyborczego "Nasza Gmina Bodzechów". Na ukończeniu jest lista kandydatów do Rady Gminy Bodzechów, startujących z KW "Nasza Gmina Bodzechów". Jak mówi wójt Jerzy Murzy, komitet wystawi kandydatów w 14 z 15 okręgów.

 

- Mamy kandydatów na radnych, którzy w zdecydowanej większości zasiadają w gminnym samorządzie. Nie będziemy jedynie wystawiać kandydatów w okręgu obejmującym Podszkodzie i Wólkę Bodzechowską- powiedział wójt Jerzy Murzyn.

Włodarz Bodzechowa przyznaje, że w następnej kadencji postawił sobie za cel dokończenie i rozliczenie wszystkich inwestycji z udziałem funduszu zewnętrznych. a tych realizuje się bądź niebawem zacznie na kwotę niebagatelną, bo aż 80 mln złotych.

- Chcielibyśmy oprócz dalszego unowocześnienia naszych obiektów również pomóc mieszkańcom w pozyskaniu funduszy na przykład na odnawialną energię- zapowiada Jerzy Murzyn. - Oczywiście nie należy pomijać inwestycji drobnych, jak na przykład budowa chodników, które dla mieszkańców są bardzo ważne. Uwaga wójta skupi się również na tematach związanych z rekreacją, sportem, nie zabraknie imprez plenerowych, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

GS


Drukuj