Amazonki przy wigilijnym stole

Tradycyjnie przed świętami, przy wspólnym stole spotykali się członkowie Ostrowieckiego Klubu "Amazonki". Z zaproszenia prezes Danuty Ogórek skorzystali również przyjaciele stowarzyszenia.

 

- To jest pierwsze nasze spotkanie wigilijne. Jest mi serdecznie miło gościć u państwa. Życzę przede wszystkim zdrowia i spokojnych świąt. Jak jest zdrowie, to jest wszystko, bo to jest najważniejsze. Życzę spokoju przy rodzinnym stole i jak najwięcej wspólnych chwil- powiedziała starosta Marzena Dębniak, która podarowała paniom symbol świąt Bożego Narodzenia - przepiękną gwiazdę betlejemską.

Z prezentami i życzeniami przybył prezydent Jarosław Górczyński.

- Drogie panie, szanowni goście, pani prezes, w tym wyjątkowym dniu się spotykamy. Wiecie, że traktuję te nasze spotkania jak rodzinne. Dlatego proszę przyjąć ode mnie życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności, spokoju i wszystkiego dobrego na nadchodzące święta- życzył włodarz Ostrowca.

Ostrowieckie Amazonki otrzymały życzenia świąteczne również od Przewodniczącej Rady Miasta Ireny Rendudy-Dudek i wiceprzewodniczącej Marty Woźnickiej-Kuzdak oraz od dyrektora PCPR Krzysztofa Wojtachnio. Wigilijna wieczerza nie mogła się obyć bez tradycyjnych świątecznych potraw, przełamania opłatkiem i wspólnych życzeń.

GS


Drukuj