Świetna zabawa na koncercie disco - polo

W ubiegłą sobotę ostrowczanie mieli okazję świetnie się bawić przy rytmach muzyki disco - polo. Wszystko za sprawą ogólnopolskiej trasy koncertowej z okazji 30-lecia zespołu AKCENT. Z tej właśnie okazji zespół Akcent zagrał i zaśpiewał na deskach ostrowieckiej sceny.

 

- Nasz jubileusz wypada w przyszłym roku, ale zaczęliśmy koncertować już w tym roku. W Ostrowcu jesteśmy po raz drugi, jest świetnie, publiczność dopisała, na koncerty przychodzą nasi fani, którzy znają nasze piosenki i razem z nami je śpiewają, to bardzo cieszy - powiedział Zenek Martyniuk. Zespół Akcent niedawno zakończył swoją trasę koncertową w Stanach Zjednoczonych, gdzie zagrał między innymi w Chicago, New Jersey. W Phoenix natomiast muzycy nagrali teledysk do nowych utworów. - Jeden z nich nagraliśmy w duecie z Adamem Chrolą, jest to piosenka bardziej imprezowa, drugi natomiast jest naszym autorskim utworem, którego premiera będzie najprawdopodobniej dopiero w przyszłym roku - dodał frontman Akcentu.

Zespół ma bardzo napięty grafik. Niebawem rozpoczną się zdjęcia do filmu o Zenku Martyniuku pt. "Życie to są chwile". Do zagrania roli Zenka Martyniuka brani są pod uwagę m.in. Dawid Ogrodnik i Jacek Braciak. Ponadto Zenek weźmie udział w nagraniu trzeciej części filmu "Kogelmogel".

Koncert odbył się w hali widowiskowo-sportowej MOSiR przy ulicy Świętokrzyskiej, a wraz z Zenkiem Martyniukiem wystąpił również ostrowiecki zespół Master Team, ponadto można było usłyszeć grupy Boys i Top Girls.

Mika


Drukuj