Jak wygląda praca w telewizji?

Grupa OCulture oraganizuje w przyszłym tygodniu, tj. 20, 22 i 24 sierpnia, warsztaty, podczas których będzie można dowiedzieć się, jak dobrze wypaść przed kamerą, co zrobić, żeby się nie stresować oraz jak wygląda techniczna strona telewizji.

Pierwszy dzień warsztatów pod nazwą "wTYLEwizji" poświęcony będzie tematyce wystąpień publicznych. Podczas drugiego dnia będzie można się dowiedzieć, jak prowadzić m.in. kanał na YouTube. Trzeci dzień będzie podsumowaniem zajęć, podczas którego zostanie nagrany filmik dokumentujący przebieg warsztatów. W warsztatach, na które należy się wcześniej zapisać, może uczestniczyć młodzież w wieku 13-19 lat. Liczba miejsc jest ograniczona. Projekt "W TYLEwizji" jest realizowany w ramach programu grantowego "Mania Działania". Koordynatorem lokalnym jest Stowarzyszenie Kulturotwórcze Nie z tej Bajki. Więcej informacji można uzyskać na stronie stowarzyszenia oraz na stronie programu Mania Działania.

Działania współfinansowane z Budżetu Gminy Ostrowiec Świętokrzyski w ramach dotacji celowej udzielonej na zadanie "Mania Działania" w 2018 roku.

Mika


Drukuj