Rozpoczęły się spotkania sprawozdawczo-wyborcze ostrowieckich rad osiedli

Coroczne spotkania sprawozdawcze rad osiedli zainaugurowała w poniedziałek Rada Osiedla Ludwików. W spotkaniu z licznie przybyłymi mieszkańcami osiedla uczestniczył Prezydent Miasta Jarosław Górczyński, Przewodnicząca Rady Miasta Irena Renduda- Dudek, Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Joanna Pikus, prezesi spółek oraz radni miejscy.

 

W najbliższym czasie ostrowczanie będą mieli okazję przedstawić najbardziej nurtujące problemy i bolączki podczas kolejnych zebrań sprawozdawczo-wyborczych, które odbędą się wg poniższego harmonogramu.

L.p. Nazwa Osiedla Termin zebrania Miejsce zebrania
1. Rada Osiedla „Kuźnia” 07.01.2019, godz. 16.30 Świetlica OTBS, ul. Sienkiewicza 65
2. Rada Osiedla „Ludwików” 07.01.2019, godz. 16.00 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Niska 9
3. Rada Osiedla „Pułanki” 08.01.2019, godz. 16.00 WSBiP, ul. Akademicka 20
4. Rada Osiedla „Kolonia Robotnicza” 08.01.2019, godz. 16.30 Świetlica, ul. F. Chopina 35
5. Rada Osiedla „Ogrody” 09.01.2019, godz. 16.30 Szkoła Podstawowa Nr 5, os. Ogrody 20 (stołówka)
6. Rada Osiedla „Trójkąt” 09.01.2019, godz. 16.00 Świetlica osiedlowa, ul. Iłżecka 31A
7. Rada Osiedla „Sienkiewiczowskie” 10.01.2019, godz. 16.30 Osiedlowy Dom Kultury, ul. Wspólna 5
8. Rada Osiedla „Koszary” 10.01.2019, godz. 16.00 Budynek po PSP Nr 12, ul. Bałtowska 336 A
9. Rada Osiedla „Rosochy” 11.01.2019, godz. 16.00 siedziba RO „Rosochy”, (wymiennikownia obok bloku nr 83)
10. Rada Osiedla „Częstocice” 11.01.2019, godz. 16.00 Budynek po PSP Nr 8, ul. Górna 3
11. Rada Osiedla „Stawki” 14.01.2019, godz. 16.30 Dom Kultury „Malwa”, os. Stawki
12. Rada Osiedla „Gutwin” 15.01.2019, godz. 16.00 Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Rzeczki 18
13. Rada Osiedla „Złotej Jesieni” 16.01.2019, godz. 16.30 Dom Kultury „Malwa”, os. Stawki
14. Rada Osiedla „Piaski - Henryków” 16.01.2019, godz. 16.30 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Trzeciaków 35
15. Rada Osiedla „Denków” 17.01.2019, godz. 16.00 Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Niewiadoma 19
16. Rada Osiedla „Śródmieście” 17.01.2019, godz. 16.30 Świetlica Osiedlowa, ul. Tylna 1/5
17. Rada Osiedla „Spółdzielców” 18.01.2019, godz. 16.00 Osiedlowy Dom Kultury, ul. Wspólna 5
18. Rada Osiedla „Hutnicze” 18.01.2019, godz. 16.00 KSZO Świetlica, ul. Świętokrzyska 11
19. Rada Osiedla „Słoneczne” 21.01.2019, godz. 16.00 Publiczne Gimnazjum Nr 3, os. Słoneczne 37
20. Rada Osiedla „Kamienna” 21.01.2019, godz. 16.00 Budynek po PSP Nr 11, ul. F. Focha 3

Drukuj