Andrzej Ptak pożegnał się z cementownią Ożarów

Po 27 latach z funkcją prezesa zarządu Grupy Ożarów SA pożegnał się Andrzej Ptak, który przeszedł na emeryturę.

 

- To wydarzenie jest szczególne dla nas, ponieważ zamyka się pewien okres dwudziestu siedmiu lat wspólnej pracy, rozmów, dyskusji - powiedział podczas spotkania burmistrz Marcin Majcher, któremu towarzyszyli zastępca burmistrza Paweł Rędziak i sekretarz gminy Tomasz Sobieraj. - Miałem przyjemność spotkać człowieka, który był wyrozumiały i zawsze starał mi się doradzić. W wielu przypadkach korzystałem z jego osiągnięć, wyników, poczynań pracowniczych. Zawsze zdecydowanie realizował zadania, osiągając konkretne efekty.

Burmistrz Marcin Majcher przypomniał, że spotykał się z prezesem Ptakiem nie tylko na gruncie koleżeńskim. Były też rozmowy dotyczące wspólnych rozwiązań, czasami trudne, ale zawsze ze zrozumieniem siebie.

- Andrzej czynił wszystko, by dla naszego środowiska zrobić jak najwięcej - podkreślił. - To dlatego nasz samorząd zdecydował, by przyznać mu tytuł Honorowego Obywatela Miasta Ożarowa. Jesteśmy dumni, że tak zacny człowiek reprezentuje naszą gminę. Stąd też dzisiaj chcemy jeszcze raz podziękować mu i wręczyć mu Statuetkę Dżentelmena za jego pracę, poświęcenie.

Od 2 stycznia obowiązki szefa Grupy Ożarów SA przejmie dotychczasowy prezes Zakładu Trzuskawica SA Janusz Miłuch.

GS


Drukuj