Pomoc dla Zuzi

Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie na stronie internetowej apelują o wsparcie finansowe dla swojej koleżanki Zuzi.

 

Ośmioletnia Zuzia toczy nierówną walkę z ciężką chorobą nowotworową. W listopadzie stan Zuzi pogorszył się. Guz wznowił się. Konieczny był wyjazd na leczenie do kliniki w Niemczech. W okresie przedświątecznym uczniowie zorganizowali charytatywny kiermasz świąteczny "Razem dla Zuzi". Przyniósł wiele darów serca w postaci pięknych ozdób świątecznych, pysznych wypieków i szczodrych datków.

- Dziękujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom i innym osobom, które zadbały o zaopatrzenie stoiska oraz wszystkim, którzy dokonali zakupów. Mamy nadzieję, że moc płynąca z waszego dzieła będzie z Zuzią i doda jej sił w zmaganiach z chorobą- mówią przedstawiciele samorządu uczniowskiego. Nawet niewielka suma pieniędzy ofiarowana przez każdego z nas przybliży Zuzię do wyzdrowienia. Możemy to zrobić, wpłacając dowolną kwotę na rzecz fundacji www.siepomaga.pl/uratuj-zuzie.

Oprac. GS


Drukuj