Mirosław Chamera na czele Rady w Waśniowie

W ubiegłym tygodniu oficjalnie rozpoczęła się kolejna kadencja samorządowa w gminie Waśniów. Inauguracyjną sesję otworzył radny senior- Tadeusz Buczkowski. W pierwszej kolejności nowo wybrani odebrali od przewodniczącej Gminnej Komisji Wyborczej Ludmiły Kończak zaświadczenia o wyborze na radnego oraz złożyli ślubowanie.

W kadencji 2018-2023 w samorządzie waśniowskim będą pracowali: Małgorzata Wzorek, Krzysztof Chojnacki, Krzysztof Surowiec, Mirosław Chamera, Janusz Bugajski, Małgorzata Ślusarz, Andrzej Ostatek, Mariusz Sala, Marek Kaczmarski, Dariusz Nowak, Łukasz Pawłowski, Danuta Serwicka, Tadeusz Buczkowski, Janusz Jop i Piotr Kwaśniak.

Ślubowanie złożył również wójt Krzysztof Gajewski, który kieruje gminą od 1990 roku.

- Dziękuję za waszym pośrednictwem mieszkańcom naszej gminy za tak duże poparcie. Jest to czytelny sygnał, że moja praca, ale również radnych, pracowników urzędu gminy i jednostek gminnych, przynosi zamierzone efekty. Zmieniamy naszą mała ojczyznę, co widać niemal na każdym kroku. To bardzo ważne dla mnie, bowiem kierowanie gminą traktuję jako służbę na rzecz lokalnej społeczności- podkreślił wójt Krzysztof Gajewski.

Na pierwszej sesji zostało wybrane prezydium Rady. Po raz kolejny przewodniczącym został Mirosław Chamera, a na wiceprzewodniczącą została powołana Danuta Serwicka.

GS


Drukuj