Czas na gimnastykę

W minioną środę zakończył się kolejny etap cyklicznych zajęć "Aktywny Senior 2018", organizowanych w Hali Sportowo - Widowiskowej MOSiR.

 

28 listopada odbyły się ostatnie w tym roku zajęcia taneczne, organizowane w ramach programu "Aktywny Senior 2018". Ostatnie zajęcia taneczne były dla seniorów okazją do sprawdzenia nabytych podczas dwumiesięcznych zajęć umiejętności, jak również do podziękowania za organizację i zaangażowanie w realizację programu. W imieniu prezydenta Jarosława Górczyńskiego, który był pomysłodawcą zajęć, odebrał je radny miejski Stanisław Choinka. Specjalne podziękowania zostały również skierowane w stronę prowadzącego zajęcia taneczne Grzegorza Podsiadłego, który na koniec starał się zatańczyć z każdą uczestniczką.

W grudniu MOSiR zaprasza na gimnastykę przy muzyce, którą poprowadzi lubiana przez uczestników instruktorka Maria Jaros. Organizatorzy przypominają o zabraniu ze sobą odpowiedniego stroju i obuwia sportowego. Z uwagi na mecz siatkarek KSZO z Chemikiem Police oraz Święta Bożego Narodzenia w dwóch grudniowych terminach zajęcia nie odbędą się (12 i 26 grudnia).

J. Słodkiewicz


Drukuj