Pomagają chorym dzieciom

Gwiazdkowy prezent dla chorych dzieci z powiatu ostrowieckiego przygotowali działacze Koła Powiatowego Platformy Obywatelskiej w ramach akcji charytatywnej "Anioły Dobroci". Podczas IX Balu Charytatywnego, który został zorganizowany na początku roku, zebrano 20 tysięcy 150 złotych.

Podobnie jak w poprzednich latach pieniądze trafią do potrzebujących. Decyzją Zarządu Koła i Zarządu Fundacji "Wyprzedzić Swój Czas" im. ks. Czesława Wali wsparcie finansowe przeznaczono na leczenie i rehabilitację Oliwki Otolińskiej z Ćmielowa i Zosi Domanowskiej z Ostrowca Św.

- Pomagamy chorym dzieciom już od 9 lat. Łącznie przekazaliśmy potrzebującym prawie 200 tysięcy złotych. Cieszymy się, że także w tym roku nasza pomoc trafia tam, gdzie jest najbardziej oczekiwana- powiedział Eligiusz Mich, wiceprzewodniczący Regionu Świętokrzyskiego PO.

Organizatorzy akcji serdecznie dziękują przedsiębiorcom, samorządowcom i wszystkim osobom, które biorąc udział w licytacji przedmiotów wystawionych na aukcji, wsparły finansowo IX edycję "Aniołów Dobroci".

GS


Drukuj