Wiadomosci Swietokrzyskie logo

Kontrabanda w Opatowie

Opatowscy kryminalni zabezpieczyli ponad 2300 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy oraz blisko 43 kilogramy krajanki. Wyroby tytoniowe policjanci znaleźli u dwóch mieszkańców powiatu opatowskiego.

Próba przekupienia policjantów

Ostrowieccy policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali 60-letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego, który chciał im wręczyć łapówkę.

Seria wypadków na drogach powiatu opatowskiego

Czarna seria nieszczęśliwych zdarzeń drogowych miała miejsce na drogach powiatu opatowskiego. We wtorek, 11 września 2018 r. w godzinach przedpołudniowych doszło do groźnego wypadku w miejscowości Szymanówka w gminie Ożarów.

Czujny policjant z Radomia

Policjant z Komisariatu II w Radomiu, będąc w czasie wolnym od służby, zatrzymał na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego nietrzeźwego mężczyznę kierującego volkswagenem.

Bezpieczna droga do szkoły

Policyjne działania "Bezpieczna droga do szkoły" w tym roku odbywały się w dniach: 3-7 września. Jak zawsze ich celem jest czuwanie nad bezpieczeństwem i porządkiem w ruchu drogowym w rejonach szkół oraz na drogach, prowadzących do szkół i placówek oświatowo-wychowawczych w początkowym okresie nauki, po przerwie wakacyjnej.

Apel Policji: Uwaga na koleją metodę oszustów!!!

Przestępcy żerujący na łatwowierności osób starszych nie poprzestają wymyślać nowych metod swojej działalności, na skutek których seniorzy tracą oszczędności. W ostatnim czasie policjanci na terenie kraju otrzymywali sygnały o rzekomych spisach rzeczy wartościowych, których dokonują stróże prawa w mieszkaniach.

Wypadek na obwodnicy

25 sierpnia 2018 r. tuż po godzinie 19.00 do PSP w Ostrowcu Świętokrzyskim wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w Denkówku, w gminie Bodzechów.

Plaga nietrzeźwych kierowców

Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 43-latek, który kierując oplem, spowodował kolizję drogową. Mężczyzna na jednej z ulic w Ostrowcu Świętokrzyskim doprowadził do zderzenia z dwoma innymi pojazdami. Z kolei 37-latek, mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie, uderzył w dwa zaparkowane samochody, a z trzecim zderzył się czołowo.

Orzechy z marihuaną

Wspólne działania przeprowadzili funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową kieleckiej komendy oraz kryminalni z opatowskiej jednostki. Efektem ich pracy było zatrzymanie 24-latka z gminy Opatów, który posiadał blisko kilogram marihuany.

Proponował łapówkę

W ubiegłą sobotę wieczorem policjanci opatowskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę osobowego opla, który - jak się okazało - prowadził auto pod wpływem alkoholu.

Pijana 29-latka spowodowała kolizję

Ostrowieccy policjanci zatrzymali prawo jazdy 29-latce, która kierując samochodem pod wpływem alkoholu, spowodowała kolizję drogową. Kobieta nie zapanowała nad prowadzonym przez siebie pojazdem i uderzyła w zaparkowane na jednym z parkingów osiedlowych dwa pojazdy marki Peugeot oraz Renault.

Reklama

Reklama


Reklama