Wiadomosci Swietokrzyskie logo

Sport

Biegali dla dzieci

Na 12 stadionach w całym kraju odbył się 4. PKO Bieg Charytatywny. Do rywalizacji mogły zgłosić się 5-osobowe sztafety. Dochód z imprezy przekazany zostanie na sfinansowanie obiadów dla dzieci.

Szczypiorniści zaczynają od derbów!

Już w najbliższą sobotę o godzinie 17, meczem z KSSPR Końskie, piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. rozpoczynają swój piąty sezon w rozgrywkach I ligi.

Ostrowiec na Festiwalu Biegów

W Krynicy - Zdrój po raz 9. odbył się słynący z rozmachu i różnorodności konkurencji Festiwal Biegowy. W tym roku wzięło w nim udział ponad 8500 biegaczy z całej Polski i z zagranicy, w tym liczna grupa ostrowczan.

Ligocki trzeci w Kielcach

Na kortach klubu sportowego "Tęcza społem" w Kielcach rozegrano mocno obsadzone zawody tenisowe - XXIII Otwarte Mistrzostwa o Puchar Gór Świętokrzyskich, Memoriał Adama Brochólskiego oraz Memoriał Adama Krajewskiego.

SMS szlifował formę

W ostatnim tygodniu sierpnia uczniowie SMS Ostrowiec Świętokrzyski zakończyli krótkie wakacje i rozpoczęli przygotowania do kolejnego sezonu sportowego.

KSZO pozyskał atakującą i dyrektora

Anna Miros w końcu porozumiała się z KSZO i od poniedziałku ma wznowić treningi w Ostrowcu Św. Hitem transferowym minionego tygodnia było jednak zatrudnienie na stanowisku dyrektora klubu wielokrotnego medalisty mistrzostw kraju, uczestnika Igrzysk Olimpijskich w Atlancie Marcina Nowaka.

Puchar pojechał do Starachowic

I Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Kunowa i Prezesa Everhousena kortach w Nietulisku Dużym, którego organizatorem było stowarzyszenie Winner,zakończył się triumfem reprezentującego Starachowice Kamila Wrony.

Piłkarskie reprezentacje U-17 zagrają w Ostrowcu Św. i Ożarowie!

W dniach 6-12.08 na terenie województwa świętokrzyskiego rozgrywany będzie 33., międzynarodowy turniej piłki nożnej chłopców (U-17) - Syrenka Cup. Będzie to jedna z imprez z okazji 90-lecia ŚZPN.

Biegali w strugach deszczu

Czwartej rundzie cyklu biegów "VI MosirGutwinRun 2018 - Półmaraton i maraton na raty" towarzyszyła deszczowa aura. Nie przeszkodziło to biegaczom, którzy licznie stawili się na starcie biegów na 10 i 5 kilometrów, organizowanych w ramach imprezy.

Bartodziejski jednak nie poprowadzi KSZO

Tuż przed pierwszym treningiem, na którym zebrał się dziś zespół KSZO Ostrowiec Św. zarząd poinformował, że Maciej Bartodziejski z przyczyn osobistych nie poprowadzi jednak ostrowieckiego klubu w Lidze Siatkówki Kobiet.

Kilka godzin sportowej rywalizacji

Po raz szósty Stowarzyszenie "Nasze Kobylany" zorganizowało w wakacje Turniej Piłki Nożnej, w którym na przyszkolnym boisku w Kobylanach rywalizowały zespoły z regionu. Gospodarze jak zwykle byli gościnni i zadowolili się trzecią lokatą. Zmaganiom sportowym towarzyszyły gry, zabawy w fantastycznej atmosferze.

Reklama

Reklama


Reklama