Szczypiorniści rozpoczynają treningi

Dziś o godzinie 18 przygotowania do nowego sezonu rozpoczynają I-ligowi piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. Na pierwsze zajęcia na testach ma się pojawić 4-5 zawodników.

 

Umowę na kolejny sezon podpisał wychowanek klubu Kamil Kieloch. Lewy rozgrywający KSZO podjął decyzję o powrocie na studia do Warszawy, gdzie edukuje się w miejscowej Politechnice. W związku z powyższym nie będzie mógł uczestniczyć we wszystkich treningach, ale mając na uwadze jego wysokie umiejętności trener Tomasz Radowiecki zdecydował, że przyda się w drużynie.

- Przez pierwsze dwa tygodnie zespół będzie trenował dwa razy w tygodniu. W pierwszym tygodniu, z uwagi na międzypaństwowy mecz siatkarzy Polski i Kamerunu, będziemy mieć utrudniony dostęp do hali, dlatego zajęcia odbywać się będę głównie w terenie i na siłowni. Później będzie coraz więcej treningów z piłkami, a w sobotę 26 sierpnia zagramy pierwsze mecze sparingowe, podczas towarzyskiego turnieju w Zamożciu - zdradza wiceprezes ds. piłki siatkowej KS KSZO Karol Szewczyk.

J. Słodkiewicz


Drukuj