Trenuj przed Biegiem Niepodległości

Do startu Ostrowieckich Biegów Niepodległości 2018 pozostał niecały miesiąc. To dobry moment, by zadbać o formę, by w dniu próby cieszyć się dobrym wynikiem. Od 16 października do 6 listopada, w ramach zajęć "Biegam Bo Lubię", MOSiR zaprasza w każdy wtorek o godzinie 18.30 na wspólny trening trasą Ostrowieckich Biegów Niepodległości 2018.

 

Treningi będą odbywać się chodnikami wzdłuż trasy, z zachowaniem przepisów o ruchu drogowym. Pomogą poznać profil trasy, a niezdecydowanym podjąć decyzję o starcie w imprezie. Grupa przebiegnie wspólnie w tempie najwolniejszego uczestnika treningu. Treningi poprowadzi instruktor BBL Ostrowiec Św. Izabela Komar.

Zbiórka uczestników na placu przez Halą Sportowo - Widowiskową MOSiR przy ul. Świętokrzyskiej 11 (godz. 18.15). Treningi odbywać się będę we wtorki - 16, 23, 30 października i 6 listopada, bez względu na pogodę (należy dobrać ubiór stosownie do aury). Udział mogą wziąć wszyscy chętni.

Zapisy do Ostrowieckich Biegów Niepodległości 2018 prowadzone są na stronie www.ostrowiecbiega.pl. Opłata startowa za udział w biegu głównym (10km) lub marszu nordic walking (5km) wynosi 40zł (w dniu imprezy wzrośnie do 50zł). W ramach opłaty startowej każdy uczestnik może liczyć na atrakcyjny pakiet startowy. Wszystko będzie opakowane w poręczny worek opatrzony grafiką nawiązującą do charakteru imprezy z wykorzystaniem trwałego nadruku techniką sublimacji. W worku biegacze znajdą m.in. czapeczkę biegową (również znakowana techniką sublimacji) i napój. Na mecie będzie czekał pamiątkowy medal, będą ciepły posiłek i atrakcyjna strefa regeneracji, w której obok stanowisk do masażu znajdą się również posiłki regeneracyjne.

J. Słodkiewicz


Drukuj