Karatecy walczyli w Kielcach

Ostrowiecka sekcja Kieleckiego Klubu Karate Kyokushin wywalczyła 5 medali w zawodach IV Świętokrzyskiej Ligi Karate Koronea - Cup. Ostrowieccy karatecy byli reprezentowani w Kielcach przez dziesięcioro zawodników.

W kategorii chłopców 6-7 lat do 25 kg całe podium należało do ostrowieckich karateków. Zwyciężył Gabriel Górzyński, 2. miejsce zajął Bartosz Pietruszka, a 3. -Adam Kołacz. W kategorii dziewcząt 6-7 lat +22 kg na 3. miejscu zawody ukończyła Aleksandra Ostrowska. W kategorii chłopców 14-15 lat do 60 kg drugie miejsce wywalczył Patryk Petruczynik.

W zawodach startowali również Nikolas Gawlik, Olgierd Ostrowski (wygrali swoje pierwsze walki) oraz Dominik Petruczynik, Aleksander Węgorkiewicz i Adam Pater.