Sportowy weekend

ZSOMS oraz UKS Gump zapraszają do wzięcia udziału w zawodach Sportowy Weekend Ostrowca Św., które odbędą się w dniach 15-16 grudnia w hali przy ul. Żeromskiego 5.

 

W pierwszym dniu imprezy rozegrany zostanie turniej halowej piłki nożnej w kategorii open. W turnieju będą brały udział zespoły minimum pięcioosobowe (4 plus bramkarz). Mecze sędziować będzie były reprezentant Polski, wychowanek KSZO, a obecnie trener SMS Ostrowiec Rafał Lasocki oraz inny z byłych piłkarzy i trenerów KSZO, a obecnie SMS Tadeusz Krawiec. W drugim dniu imprezy organizatorzy zaplanowali równolegle dwa siatkarskie turnieje - w kategorii open kobiet i mężczyzn oraz dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych. Zespoły będą rywalizować w 6-osobowych składach. W przerwie siatkarskich zmagań (ok. godziny 14) odbędzie się turniej Strongman w kategorii szkół średnich.

Zgłoszenia dokonywać należy osobiście w siedzibie Fitness Klubu Centrum (os. Słoneczne 14) do dnia 13 grudnia (druk zgłoszenia do pobrania ze strony internetowej www.fitnessklubcentrum.pl).

-Te zawody zbiegają się z niezwykle ważną datą, bowiem nasz klub UKS Gump obchodzić będzie swoje 15-lecie. Wychowaliśmy wiele siatkarskich pokoleń i wierzymy, że męska siatkówka będzie w Ostrowcu Św. dalej funkcjonować. Ze swojej strony obiecuję, że to nie ostatnia tego typu impreza sportowa organizowana wspólnie, bo wiem jak duże są potrzeby mieszkańców naszego miasta do tego typu działań – mówi organizator zawodów Jerzy Pacholczak.

J. Słodkiewicz

Sportowy weekend Ostrowca


Drukuj