Bodzechów wygrywa w Szewnie

Hala sportowa Publicznego Gimnazjum w Szewnie kolejny raz była areną Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Bodzechów. Jednodniowy turniej wyłonił zwycięzcę, którym został zespół LZS Bodzechów.

 

Faworytem był Scorpion, który wygrał trzy ostatnie edycje turnieju. Tym razem najlepszym zespołem okazał się jednak LZS Bodzechów, który nie przegrał żadnego spotkania.

Imprezę, jak zwykle wzorowo, poprowadzili Tomasz Marynowski - nauczyciel Zespołu Szkół Publicznych w Szewnie oraz Mariusz Skrzypczyk - nauczyciel Publicznego Gimnazjum w Szewnie.

- Mecze stały na dobrym poziomie, a to za sprawą zawodników grających na co dzień w zespołach ligowych, których nie brakowało w wielu drużynach naszego turnieju - ocenia Tomasz Marynowski.

Wyniki:
Pogoń Miłków - LZS Miłków 2:0
Świrna - Scorpion 1:1
Pogoń Miłków - LZS Bodzechów 0:3
LZS Miłków - Scorpion 1:3
Świrna - Eruzprawej 1:0
Pogoń Miłków - Scorpion 0:9
LZS Miłków - Eruzprawej 3:0
Skorpion - Eruzprawej 3:0
LZS Bodzechów - Świrna 0:0
Pogoń Miłków - Eruzprawej 1:0
LZS Bodzechów - LZS Miłków 0:0
Pogoń Miłków - Świrna 0:0
Scorpion - LZS Bodzechów 1:2
Świnna - LZS Miłków 4:3
Eruzprawej - LZS Bodzechów 0:3

Kolejność końcowa: 1. LZS Bodzechów, 2. Scorpion, 3. Świrna, 4. Pogoń Miłków, 5. LZS Miłków, 6. Eruzprawej.

Zwycięski zespół zagrał w składzie: Bartosz Niedbała, Rafał Zieliński, Tomasz Zajda, Artur Syta, Przemysław Kargul, Piotr Uliński, Adrian Dębicki.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Adrian Dębicki z LZS Bodzechów, królem strzelców został Łukasz Janik (Scorpion), a najlepszym bramkarzem - Damian Mistrzyk (Świnna). Najstarszym zawodnikiem turnieju był Tomasz Cieślik - bramkarz Scorpiona. Wszyscy otrzymali pamiątkowe puchary i statuetki ufundowane przez wójta Jerzego Murzyna.

Sędziami zawodów byli Tadeusz Pery i Krzysztof Przybyciński.

J. Słodkiewicz


Drukuj