Ostrowiecki finał turnieju PZT w Łęcznej

Kolejny raz z bardzo dobrej strony zaprezentowali się tenisiści O.S.T Winner Ostrowiec Św. Maciej Nowak i Zbigniew Dąbrowski zajęli dwa pierwsze miejsca na turnieju 3. rangi Polskiego Związku Tenisa w Łęcznej w kategorii +45.

Impreza była rozgrywana na kortach Górnika, którego zawodnikiem był w przeszłości znakomity ostrowczanin Sebastian Gulina (dobrze zapowiadającą się karierę pokrzyżowała kontuzja). W finale turnieju Maciej Nowak pokonał Zbigniewa Dąbrowskiego 6-4 6-3.Ostrowczanie od początku zawodów prezentowali dobrą formę. W fazie grupowej Nowak wygrał z Mariuszem Piastą 7-5 6-3 i Robertem Jarszakiem 6-4 6-2.Dabrowski natomiast pokonał Andrzeja Jagiełłę 7-5 6-2 i Roberta Bickiego 7-6 6-2. Zwycięstwa dały naszym tenistom awans do finału imprezy.
Maciej Nowak i Zbigniew Dąbrowski to czołówka kategorii +45 w Polsce. W aktualnym rankingu PZT Nowak jest na trzecim miejscu, a Dabrowski zajmuje dziesiątą lokatę.