Jak zawsze mieć piękne włosy? Sprawdzone sposoby na modelowanie włosów!

Jak zawsze mieć piękne włosy? Sprawdzone sposoby na modelowanie włosów!

Czy codziennie myjesz, suszysz i modelujesz włosy? Jeśli tak, być może zainteresuje Cię co może dla Twoich włosów zrobić lokówko-suszarka. Czym jest to urządzenie i jaka lokówko-suszarka jest dla Ciebie najlepsza? Przeczytaj poniższy tekst.

Czym jest lokówko-suszarka

Jak nazwa wskazuje, lokówko-suszarka to urządzenie, które łączy w sobie funkcję zarówno suszarki, jak i lokówki. Zamiast najpierw suszyć włosy, by móc je potem wymodelować lokówką czy prostownicą, używasz jednego urządzenia. Oszczędzasz czas, prąd i oszczędzasz swoim włosom wysuszenie ze względu na wystawienie ich na działanie wysokiej temperatury dwóch urządzeń.

Co zrobi dla moich włosów lokówko-suszarka?

Najlepsza Lokówko-suszarka daje wiele możliwości modelowania włosów. Z pomocą tego urządzenia możesz zrobić loki, grubsze, cieńsze, także fale. Lokówko-suszarki wyposażone są w kilka końcówek i to właśnie one dają różne możliwości stylizacji włosów. Lokówko-suszarka może także zastąpić prostownicę, jeśli będziesz jej używała na całym paśmie włosów bez nakręcania na szczotkę. Na dodatek, lokówko-suszarki znane są także z tego, że zwiększają objętość fryzury.

Najlepsza lokówko-suszarka – jak wybrać?

Przeglądając ranking lokówko-suszarek zwracaj uwagę na sprzęt, który ma regulację temperatury. Cienkie włosy powinny być traktowane łagodniejszym podmuchem, podczas gdy przy grubszych włosach wyższa temperatura będzie potrzebna do uzyskania trwałej stylizacji.

Najlepsza lokówko-suszarka to taka, która ma dokładnie takie końcówki, jakich potrzebujesz. Jeśli masz krótkie włosy, szukaj końcówek o mniejszej średnicy. Analogicznie, przy długich włosach będziesz potrzebowała grubszych szczotek.

Bardzo praktycznym rozwiązaniem w wielu urządzeniach, które przedstawia ranking lokówko-suszarek jest obrotowa głowica. Praktyczność tego rozwiązania polega na tym, że lokówko-suszarka wyposażona w taką głowicę sama nakręca Twoje włosy na szczotkę. Wystarczy przytrzymać odpowiedni przycisk, aby uruchomić kręcenie się głowicy. Skręt może być zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz włosów. W lokówko-suszarkach, które nie posiadają jej funkcji, nakręcasz włosy na wałek samodzielnie.

Wiele lokówko-suszarek posiada przycisk zimnego powietrza. Jeśli zastanawiasz do czego może przydać się taka funkcja, już odpowiadamy. Strumieniem zimnego powietrza utrwalasz wykonaną stylizację. Zimne powietrze zamyka łuski w Twoich włosach, co definiuje całą fryzurę.

Zastanawiając się jaka lokówko-suszarka będzie dla Ciebie najlepsza, pamiętaj, żeby zwrócić uwagę na materiał, z jakiego zrobiona jest głowica. Głowice ceramiczne najlepiej zadbają o Twoje włosy, ponieważ na nich temperatura grzania rozkładana jest równomiernie. Dzięki temu chronisz włosy przez zniszczeniem i pięknie je modelujesz.

Kliknij i zobacz ranking lokówko-suszarek https://najlepszy-ranking.pl/suszarko-lokowki/

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )