Jak znaleźć swój własny styl?

Jak znaleźć swój własny styl?

Znalezienie własnego stylu to ogromne wyzwanie, a wszystko przez to, że każdy z nas ma w życiu wiele różnych ról. W ciągu dnia wcielamy się nawet w kilka różnych ról. Od rana do godziny 15:00 możesz być uznaną specjalistką w korporacji, od 15:00 do 21:00 przykładną matką i żoną, natomiast po 21:00 bywalczynią najpopularniejszych parkietów tanecznych. Internetowy sklep odzieżowy zwykle ułatwia pogodzenie ze sobą tych ról w życiu.

Pogodzenie ze sobą wszystkich tych ról wymaga od nas dysponowania różnymi garderobami. Garderoba musi być na tyle różnorodna, żeby pozwoliła Ci się bez problemu wcielić w każdą z życiowych ról i zawsze wyglądać adekwatnie do sytuacji. Stylizacje modowe w obrębie jednej szafy muszą być różnorodne, a to wymaga albo bardzo szerokiego podejścia do kwestii kompletowania garderoby, albo postawienia głównie na ubrania typu basic i dopełnianie ich dodatkami modnymi w danym sezonie. Z pewnością dla urozmaicenia Twojego pracowniczego looku warto mieć w swojej garderobie kilka wersji eleganckich spodni, zarówno tych węższych, jak i tych szerszych. Bo dzięki temu będziesz mogła nosić różne buty.

Przydadzą się też skórzane rękawiczki. Wystarczy je tylko przetrzeć specjalnym płynem lub nawet wilgotną ściereczką i świetnie wyglądają przez długi czas. Takie rękawiczki nie będą się mechacić, ale trzeba je odpowiednio natłuszczać, by skóra nie pękała. Internetowy sklep odzieżowy ma w ofercie też pierścionki. Nie ulega wątpliwości, że każda z nas chciałaby mieć na palcu ekskluzywny pierścionek będący poza zasięgiem innych kobiet, ale w większości stylizacji doskonale sprawdzą się nawet te najtańsze pierścionki popularnych marek.

Styl dopełniają też czapki. Noszenie czapki z daszkiem wcale nie jest zarezerwowane dla typowo sportowych outfitów. Taką czapkę możesz założyć też na co dzień, na przykład na wycieczce albo podczas spaceru, dla ochrony przed ostrym słońcem. Alternatywą są kapelusze, które pojawiają się na coraz większej liczbie pokazów mody znanych projektantów.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )