Najbardziej oczekiwane premiery gier w 2021 roku

Najbardziej oczekiwane premiery gier w 2021 roku

Nawet się nie obejrzeliśmy, a już mamy jesień i niedługo końcówkę 2020 roku. Tego roku, który był zdominowany przez covid, niejedno kasyno internetowe, takie jak vulkanvegas, miało wzrost gier online w swoim asortymencie. Nie da się ukryć, że był to całkiem dochodowy okres dla twórców gier. Przed nami jednak 2021 rok, a w nim wiele wyczekiwanych przez graczy premier. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, jakie są najbardziej oczekiwane premiery gier w 2021 roku.

Dying Light 2

Dying Light okazał się ogromnym sukcesem polskiego studia Techland i jedną z najlepiej sprzedających się polskich gier w historii. Nie dziwi zatem fakt, że wiele osób na całym świecie z niecierpliwością oczekuje drugiej części. Ta pierwszoosobowa gra akcji ponownie przeniesie nas do świata opanowanego przez zombie.

Fabularnie jesteśmy tu przeniesieni 15 lat po wydarzeniach z pierwszej części. Tym razem znajdujemy się jednak w innym mieście z innymi bohaterami. Ponownie musimy obawiać się zombie, które po zmroku stają się jeszcze bardziej niebezpieczne. Co ciekawe, nie będziemy mieć tu jednej, głównej historii, lecz otwarty świat z otwartą fabułą. Wielu osobom przypadnie tryb kooperacyjny do 4 graczy. Gra oparta jest na graficznym silniku C-Engine, przez co świetnie prezentuje się pod względem wizualnym.

Far Cry 6

Prawdopodobnie w lutym ukaże się kolejna część hitu Ubisoftu. Tym razem miejscem akcji jest Yara, fikcyjna wyspa-państwo, która wzorowana jest na Kubie. Władcą tego państwa jest Anton Castillo, który dąży do odbudowy potęgi wyspy. Naszym bohaterem z kolei jest Dani Rojas, czyli członek lub członkini miejscowego ruchu oporu, który pragnie obalić Castillo.

Naszym zadaniem oczywiście będzie eksploracja wyspy, wykonywanie różnych misji, eliminacja przeciwników. Dostaniemy do tego spory wachlarz broni czy pojazdów. Nowością w serii Far Cry będzie Esperanza – stolica wyspy, która jako pierwsza wielka metropolia pojawi się w całej historii Far Cry.

Beyond Good & Evil 2

Beyond Good & Evil to wielki hit z 2003 roku. Dla jednych gra ta ma już status kultowej. Jej miłośnicy musieli czekać aż 18 lat na nowy tytuł, który w tym wypadku będzie prequelem Beyond Good & Evil. Druga część opracowana przez Ubisoft zabiera nas w kosmos, a dokładniej do Systemu 3. Jest to miejsce idealne dla kosmicznych piratów i nielegalnego handlu. Stał się on jednym z pierwszych miejsc kolonizacji na Drodze Mlecznej. Poprzez tworzenie hybrydowych niewolników wielkie korporacje walczą między sobą o panowanie na rynku. Naszą przygodę zaczniemy jako mały i nieznaczący pirat. Z czasem jednak możemy stać się kapitanami wielkich okrętów.

New World

New World to gra opracowana przez Amazon Game Studios. Tak, chodzi o tego słynnego Amazona. Ta wielka firma postanowiła teraz zawojować rynek gier, czego efektem ma być gra New World. Produkcja typu MMORPG przenosi nas na wyspę Aeternum. Wzorowana jest ona na klimacie pierwszych kolonii w XVII-wiecznej Ameryce. Jest to magiczne i tajemnicze miejsce, gdzie substancja zwana Azoth ma wpływ na mieszkańców oraz całe otoczenie. Gra ma mieć otwarty świat, w którym możemy zarządzać własną osadą, dbać o nowe materiały, budynki, mieszkańców. New World ma mieć charakter gry wieloosobowej, gdzie możemy toczyć pojedynki z innymi graczami, zawierać sojusze i wspólnie wykonywać zadania.

Co jeszcze pojawi się w 2021 roku?

Oczywiście wiele innych ciekawych tytułów będzie miało swoją premierę w 2021 roku. Zaliczyć możemy do nich między innymi: Halo Infinite, Battlefield 6, Resident Evil 8: Village, Shadow Warrior 3, Diablo 4, Hitman 3, Lord of the Rings: Gollum, Scorn, Project Athia, Horizon Forbidden West.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus ( )