Pomysł na prezent – koszulka z własnym nadrukiem

Pomysł na prezent – koszulka z własnym nadrukiem

Czy są takie prezenty, które rzeczywiście możemy uznać za uniwersalne? Oczywiście że tak – kwiaty, alkohol, czekoladki. To drobne upominki, które wręczamy praktycznie przy każdej okazji. Do tego ekskluzywnego grona warto doliczyć spersonalizowane gadżety. Mamy tutaj na myśli produkty, które posiadają unikalny grawer (np. w przypadku długopisów lub kubków) lub nadruk (w przypadku koszulek). Spersonalizowane gadżety sprawiają, że nawet banalny prezent otrzymuje wartość sentymentalną. Spośród przeróżnych tego typu prezentów na szczególne wyróżnienie zasługuje spersonalizowany t-shirt! W ostatnich latach spersonalizowana koszulka to coraz częściej spotykany pomysł na upominek. Z czego wynika ten trend?

Uniwersalna część garderoby

Koszulka to prezent niezwykle uniwersalny. Bez względu na wiek czy sposób bycia osoby, która jest obdarowywana. Jeszcze kilka dekad temu t-shirt kojarzył się głównie z młodymi lekko buntowniczymi osobami. Obecnie, nie da się ukryć, że t-shirt na stale zagościł we wszystkich szafach – bez względu na wiek i płeć.

Koszulki na zamówienie to prezent, który można wręczyć tacie, dziadkowi, mamie, babci, siostrze, bratu, cioci, wujkowi lub przyjaciołom.

Prezent na każdą okazję

To co istotne, to fakt, że koszulka może być prezentem na każdą okazję – urodziny, imieniny, dzień dziadka, dzień babci, dzień matki, dzień ojca, dzień dziecka, dzień chłopaka itd.

Liczba świąt i okazji jest praktycznie nieskończenie długa.

Kreatywny prezent

Koszulka z własnym zdjęciem to pomysł na kreatywny prezent. Kolejne perfumy lub skarpetki to coś co każdy już kiedyś otrzymał. Natomiast koszulka z dedykowanym nadrukiem jest czymś świeżym i co najważniejsze czymś z pomysłem!

Zamówienie koszulki z własnym nadrukiem jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę https://extra-koszulki.pl/. Następnie należy skorzystać z intuicyjnego generatora koszulek. Na extra-koszulki.pl znajdziemy wiele inspirujących wzorów, jednak najlepiej, gdy sami wpadniemy na pomysł (w postaci tekstu lub grafiki), który wywoła uśmiech na ustach obdarowywanej osoby.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )