Unboxing experience, jakość produktu i współpraca z influencerami

Unboxing experience, jakość produktu i współpraca z influencerami

Influencerzy, których główne działania zarobkowe skupiają się na portalach społecznościowych jak Facebook, Instagram czy TikTok, to dla wielu firm szansa na zdobycie nowych Klientów, promocję produktów w ramach barteru i zyskanie społeczności, która będzie budowała zasięgi i rozwijała markę. Poczta pantoflowa, jest nieustannie jedną z najskuteczniejszych metod pozyskania Klienta, a jeżeli dodatkowo sprzedawany produkt jest wartościowy, dobrze wykonany i stanowi wartość dodaną dla konsumenta, tym większa szansa na sukces przedsiębiorstwa.

Jak przygotować paczkę dla influencera?

Zjawisko unboxingu jest niezwykle popularne w mediach społecznościowych. Bez względu na to czy wysyłamy konkretne produkty w ramach współpracy umówionej, czy po prostu liczymy na to, że ktoś zrobi nam „darmową” reklamę, musimy stworzyć produkt, który będzie godny pokazania go społeczności. W dobie zero waste warto postawić więc na produkty ekologiczne i przyjazne środowisku, na paczki minimalistyczne i estetyczne. W Selglam, internetowym sklepie specjalizującym się w budowaniu pozytywnych relacji z Klientem i tworzeniu produktów wysyłkowych, które spotkają się z pozytywnym odbiorem wśród konsumentów, znajdziemy cały szereg produktów niezbędnych do stworzenia idealnej przesyłki reklamowej. Począwszy od kartonów wysyłkowych, pudełek prezentowych, po naklejki z logo i wstążki z zadrukiem, na papierach pakowych kończąc. To oczywiście tylko niektóre z pozycji, jakie znajdziemy w ofercie marki, albowiem produktów i usług firma świadczy o wiele więcej.

Dlaczego Selglam?

Przede wszystkim jest to firma, która doskonale wpisuje się w nurt zero waste i zna potrzeby konsumenta. Poza gotowymi produktami, daje firmom możliwość stworzenia indywidualnych rozwiązań, poprzez nadruk własnych projektów na naklejkach z logo, kartonach czy papierach pakowych. Wszystkie produkty jakie znajdziemy w sklepie Selglam są naturalne, ekologiczne i biodegradowalne. Większość z nich z powodzeniem może otrzymać drugie życie w postaci dekoracji, dalszego tworzenia i przekazywania upominków, a nawet jeżeli wyobraźnia Klientów zawodzi, podlega dalszemu recyklingowi.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )