Wypożyczalnia samochodów Warszawa – zero ukrytych kosztów i opłat

Wypożyczalnia samochodów Warszawa – zero ukrytych kosztów i opłat

Wynajem samochodów w Warszawie na nowych zasadach to reakcja niektórych wypożyczalni samochodów na zbliżający się kryzys. Właściciele warszawskich wypożyczalni wzięli sprawy w swoje ręce i obniżają koszty oraz rezygnują z opłat dodatkowych.

Warszawa to miasto, w którym odbywa się wiele spotkań biznesowych. W dobie koronawirusa, dużo firm tnie koszty i szuka oszczędności. Wypożyczalnie samochodów w Warszawie wyszły naprzeciw oczekiwaniom klientów i  postanowiły zrezygnować z kaucji za wynajmowane auto oraz dobowego limitu kilometrów. Ci, którzy zdecydowali się na tak radykalne zmiany, nie narzekają na brak klientów.

Wynajem samochodu na służbową podróż, przeprowadzkę czy inną okazję może być naprawdę korzystny i bezproblemowy – wystarczy skorzystać z oferty sprawdzonej wypożyczalni. Comfort Car to wypożyczalnia samochodów w Warszawie świadcząca usługi na najwyższym poziomie. Brak kaucji, licznika kilometrów oraz innych dodatkowych opłat pozwala w pełni cieszyć się z komfortowej jazdy.

Tanie wypożyczalnie samochodów w Warszawie – atrakcyjne ceny na auta w każdej klasie

Warszawska wypożyczalnia samochodów Comfort Car dysponuje dużą flotą aut w różnej klasie i o różnym przeznaczeniu. Samochody osobowe, limuzyny, auta rodzinne i dostawcze – wszystkie pojazdy można wynająć na nowych zasadach w bardzo atrakcyjnej cenie.

Niestety, tylko nieliczne wypożyczalnie samochodów w Warszawie postawiły na tak radykalny krok. Decydujesz się na wynajem samochodu w Warszawie? Dokładnie przeczytaj umowę i wynajmij auto na nowych zasadach W przypadku wynajmu samochodu w Warszawie przez internet najpierw zapoznaj się z polityką firmy,

Wynajem samochodów w Warszawie – nowe zasady

Brak kaucji za wynajmowany samochód

Wypożyczalnie samochodów w Warszawie zrezygnowały z pobierania kaucji za wynajmowany samochód. Wynajmujący samochód w Warszawie nie musi się obawiać, że wypożyczalnia zamrozi na jego karcie środki finansowe. Kaucja za auto często wynosi nawet kilka lub kilkanaście tysięcy, a to duże obciążenie – szczególnie dla małych i średnich firm. Wypożyczalnia samochodów w Warszawie Comfort Car, która prowadzi wynajem samochodów na nowych zasadach, ma wykupioną polisę, która pokrywa ewentualne szkody.

Bez limitu kilometrów

Wynajem samochodów w Warszawie bez limitu kilometrów – nawet w przypadku samochodów luksusowych – to kolejne udogodnienie. Klient wypożyczalni samochodów w Warszawie nie musi się martwić, że przekroczy nałożony limit i zostanie obciążony dodatkową opłatą. Wynajem samochodów w Warszawie na nowych zasadach daje klientowi dużą swobodę – to klient decyduje gdzie będzie podróżował wynajętym autem.

Zniesienie dodatkowych opłat

To jedna z najbardziej wyczekiwanych zmian przez klientów. Wypożyczalnie samochodów w Warszawie, które prowadzą wynajem samochodów na nowych zasadach, zrezygnowały z ukrytych kosztów. Dotychczas wypożyczalnie samochodów w Warszawie i w wielu innych miastach naliczały do ceny wynajmu samochodu dodatkowe opłaty, które dla klientów były niezrozumiałe i najczęściej wysokie. np. powszechnie pobierana opłata lokalizacyjna. Wynajem samochodów w Warszawie to brak jakichkolwiek ukrytych kosztów i dodatkowych opłat – klient płaci tylko za wynajem samochodu.

Podstawienie samochodu gratis

Zniesienie opłaty za podstawienie samochodu pod wybrany adres to kolejna oszczędność dla klienta. Brak opłaty za podstawienie samochodu powinien szczególnie zadowolić klientów przyjezdnych, którzy podróż do stolicy odbywają publicznym środkiem transportu, a na miejscu chcą się przesiąść do wcześniej wynajętego auta.

Darmowa zmiana lub anulowanie rezerwacji

Bardzo często klienci byli obciążeni finansowo za zmianę terminu rezerwacji lub anulowanie.Wynajem samochodów na nowych zasadach to zniesienie tej opłaty. Nie wszystkie sytuacje w życiu można przewidzieć na kilka tygodni wcześniej, dlatego w wypożyczalni samochodów w Warszawie Comfort Car można zmienić rezerwację, a nawet ją anulować, bez ponoszenia żadnych kosztów.

Wynajem nieoznakowanych samochodów w Warszawie

Wypożyczalnie samochodów w Warszawie, które prowadzą wynajem samochodów na nowych zasadach, zrezygnowały z firmowych oznaczeń na samochodach. Każde auto z wypożyczalni samochodów w Warszawie, wygląda jak samochód prywatny. Dzięki takiej praktyce wypożyczalnie samochodów w Warszawie zyskały sporo klientów biznesowych, którzy na ważne spotkania służbowe wynajmują luksusowe auta.

Wynajmujesz samochód w Warszawie? Postaw na tani wynajem na nowych zasadach. Nie przepłacaj! Wybierz luksusowe auto bez limitu kilometrów i kaucji.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )