Nowoczesne trendy łazienkowe

Nowoczesne trendy łazienkowe

Trendy wnętrzarskie stanowią przydatną podpowiedź szczególnie dla osób, które w danym roku planują rewolucję w swoim wnętrzu. Nowoczesna łazienka, czyli jaka? Poznaj najnowsze trendy w aranżacji łazienek i odwiedź salon łazienek we Wrocławiu, czyli Galerię Wnętrz Domar, w której znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria do wyposażenia swojej łazienki.

Salon łazienek we Wrocławiu – jakie elementy wyposażenia w nim znajdziesz?

  • Odkryj minimalistyczne trendy łazienkowe
  • Dowiedz się, co oznacza łazienka inspirowana naturą
  • Poznaj modny styl quiet luxury
  • Odkryj wciąż modny marmur
  • Dowiedz się, gdzie znajdziesz elementy do stworzenia wymarzonej łazienki

Minimalistyczne trendy łazienkowe wciąż w grze

Najważniejsze trendy nie oznaczają wyłącznie rewolucji we wnętrzach. Lista najmodniejszych trendów otwiera się utrzymaniem ery szarości. Modny projekt łazienki w szarościach to ponadczasowe rozwiązanie, które okaże się uniwersalne niczym czerń i biel. Stworzenie modnej łazienki w szarych odcieniach będzie przyjemnym rozwiązaniem. Na rynku dostępnych jest wiele propozycji elementów urządzenia łazienki w różnych odsłonach szarości. Szarość możesz połączyć z intensywnymi odcieniami, tworząc ciekawy efekt.

Nowoczesne wnętrza łazienkowe – łazienka inspirowana naturą

Nowoczesne rozwiązania w 2024 roku to wpuszczenie do swojego wnętrza kolorów natury. Ciepłe odcienie ziemi, cynamonu, drewna czy miodu pozwolą stworzyć prawdziwe spa we własnej łazience. Drewno oraz jego imitacja mogą występować na ścianie, podłodze czy w formie mebli.

Naturalne materiały to obowiązkowy trend w tym roku, który obecny jest między innymi w stylu eko, japandi czy stylu lat 70. Zwrócenie się w stronę natury to krok do stworzenia modnej, a równocześnie ponadczasowej łazienki.

Najpopularniejsze style aranżacji – quiet luxury

Ci, którzy zamiast szarości i natury, wolą zwracać się raczej w stronę glamour, zainteresują się stylem quiet luxury. To trend opierający na jakości, dbałości o detale, komforcie oraz szeroko rozumianym luksusie. Wnętrza quiet luxury nie mają określonych barw czy estetyki, bardziej liczy się ponadczasowy styl. Można łączyć tutaj np. szarość ze złotymi refleksami, czy płytki imitujące kamień z połyskującymi elementami.

Marmur wciąż w grze

Nie tylko naturalny kamień, ale i płytki imitujące marmur wciąż będą modne w najbliższym roku. Marmurowe kafelki to ciekawe rozwiązanie wnętrzarskie. Modne płytki w formie marmuru możesz zestawić zarówno z elementami wystroju w stylu eklektycznym, jak i minimalistycznym. Marmur jest także ponadczasowy – szybko się nie znudzi, a ciekawe meble łazienkowe pozwolą wraz z nim stworzyć nietuzinkowe wnętrze.

Aranżacja przestrzeni łazienkowej – gdzie szukać inspiracji?

Salon łazienek we Wrocławiu, czyli Galeria Wnętrz Domar to miejsce, w którym Twoja nowoczesna łazienka może być zaprojektowana od A do Z. Ponad 100 sklepów, wysoka jakość i trwałość oferowanych produktów i usług czy dostępność produktów do różnych pomieszczeń to nie wszystkie atuty tego miejsca. Galeria Wnętrz Domar to również profesjonalne usługi doradcze i wsparcie klienta. w tym także bezpłatne porady architekta czy asystent klienta. Dzięki szerokiej ofercie i fachowemu wsparciu stworzenie modnej łazienki stanie się prostsze, niż myślisz.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )