Szybkie i wygodne parkowanie z kartą Pcard+

Szybkie i wygodne parkowanie z kartą Pcard+

Dla osób poruszających się po mieście samochodem znalezienie miejsca parkingowego może być prawdziwą udręką. Potem kolej jeszcze na zabawę z pobraniem bileciku, płaceniem i szukaniem niesfornego świstka papieru, by móc opuścić parking. Dla kierowców, którzy regularnie korzystają z z parkingów nie tylko w Polsce, ale i za granicą, idealnym rozwiązaniem będzie karta lojalnościowa Pcard+. Dzięki niej wygodnie zapłacimy za postój przez 24 godziny na dobę. Unikniemy stania w kolejce do kasy czy automatu, a także załapiemy się na atrakcyjne zniżki. Czym jest i jak działa karta Pcard+?

Pcard+ – które parkingi w Polsce obejmuje?

Użytkownicy programu lojalnościowego Pcard+ mają do dyspozycji parkingi w trzech największych miastach Polski. W stolicy będziemy mogli skorzystać z parkingu Browary Warszawskie zlokalizowanego w sercu Woli. Ta prężnie rozwijająca się dzielnica staje się nowym centrum biznesu oraz przestrzenią pełną atrakcji kulturalnych. Jeśli nasze drogi często prowadzą w tę okolicę, warto pomyśleć o karcie Pcard+, by uniknąć długich kolejek do automatów z biletami. Do tego dochodzi jeszcze parking przy ul. Pięknej. Z kolei w Krakowie Pcard+ ułatwi życie osobom podróżującym, gdyż program obejmuje parking w Balicach. Jeśli nasze życie zawodowe bądź prywatne wiąże się z regularnymi lotami, wygodne pozostawienie samochodu bez oczekiwania na bilecik sprawdzi się idealnie. Trzecią lokalizacją w Polsce jest Wrocław i parking SWPS znajdujący się przy Uniwersytecie Humanistycznospołecznym.

Karta Pcard+ za granicą

Polskie parkingi to nie wszystko! W ramach programu lojalnościowego Pcard+ otwierają się przed nami przestrzenie parkingowe w całej Europie. Lista dostępnych miejsc obejmuje kraje, takie jak Francja, Niemcy, Belgia, Holandia czy Niemcy. To zatem najlepsze rozwiązanie dla kierowców, którzy regularnie używają samochodu za granicą i często korzystają z parkingów w centrum miasta. Karta Pcard+ jest międzynarodowym biletem wstępu na parkingi w aż 9 krajach europejskich i dotyczy większości przestrzeni Grupy Interparking. Na stronie internetowej łatwo można sprawdzić, czy w interesującym nas mieście znajduje się parking objęty programem.

Jak zdobyć kartę Pcard+?

Uzyskanie karty nie jest skomplikowane. Wystarczy wejść na stronę internetową pcard.pl. Rejestracja jest w pełni darmowa. Opłaty następują wyłącznie za realne korzystanie z parkingu. Wniosek można prosto i szybko złożyć przez internet, wypełniając odpowiedni formularz on-line. Podajemy w nim podstawowe dane kontaktowe. Dodatkowo, by proces zamawiania karty przebiegł prawidłowo, konieczna jest weryfikacja przesłanych danych. W tym celu konieczna jest wpłata depozytu wynoszącego 10 zł. Musimy ją uiścić w ciągu 7 dni od złożenia formularza. Pieniądze te zostaną wykorzystane na poczet opłat za usługi. Warto pamiętać, że przelewu powinniśmy dokonać wyłącznie z naszego własnego rachunku bankowego lub z rachunku klienta, który będzie realnie korzystał z karty.

Pcard+ dla firm

Karta Pcard+ posiada wiele korzyści, które znacznie ułatwią życie każdego kierowcy. Przede wszystkim gwarantuje ona oszczędność czasu, gdyż nie ma potrzeby uiszczania opłat w kasie czy automacie. Można zapomnieć o konieczności posiadania przy sobie niewygodnego bilonu i gorączkowego rozmieniania pieniędzy na drobne. Dokonywane transakcje są widoczne na koncie, dzięki czemu nie potrzeba potwierdzenia zapłaty. To przy okazji dobre narzędzie do monitorowania naszych wydatków. Takie rozwiązanie może okazać się szczególnie atrakcyjne dla firm i przedsiębiorstw, które muszą pokryć swoim pracownikom dostęp do przestrzeni parkingowych. Z Pcard+ administracja i śledzenie wydatków firmowych kierowców staje się łatwiejsza. Istnieje ponadto możliwość zwrotu podarku VAT. Takie opcje dostępne są w przypadku umów Private Plus lub Business.

Zniżki z Pcard+

Posiadacze karty Pcard+ mają przywilej korzystania z wielu atrakcyjnych promocji. Mają oni do wyboru najbardziej korzystne stawki oraz zniżki na wybranych parkingach nawet do -30%. W niektórych miejscach obowiązują również upusty dla klientów kin. Zdarza się również, że będziemy mieli do wykorzystania 30 minut darmowego parkingu. Warto zapisać się do newslettera Pcard+, z którego dowiemy się o aktualnych promocjach i otrzymamy dodatkowe rabaty. Jeżeli chodzi o taryfę wieczorną, właściciele karty mają do niej dostęp na znacznej większości parkingów objętych programem lojalnościowym. By skorzystać z nocnego parkowania, nie trzeba nic dodatkowo robić, wystarczy wjechać na teren parkingu w godzinach objętych taryfą wieczorną. Na stronie pcard.pl można znaleźć niezbędne informacje dotyczące cennika i przedziałów godzinowych poszczególnych miejsc.

Korzyści z kartą Pcard+

Parkingi włączone do programu lojalnościowego Pcard+ to przestrzenie spełniające najwyższe standardy europejskie. Nie musimy się obawiać, że jako właściciele karty, będziemy zmuszeni do pozostawienia naszego samochodu w miejscu niezabezpieczonym czy oferującym przeciętne warunki. Większość parkingów oferuje miejsca dla osób niepełnosprawnych. Nie ważne, czy wybierzemy opcję Privite czy Business, z kartą Pcard+ parkowanie stanie się o wiele wygodniejsze i szybsze.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )