Wejść w zawód Dj’a

Wejść w zawód Dj’a

Każdy chce wykonywać zawód z pasją. Jednak nie każdy ma odpowiednie zaplecze do nauki oraz tworzenia własnych kompozycji. Aby móc wejść w zawód Dj’a warto udać się na profesjonalny kurs. Organizatorami szkolenia jest agencja Dj promotion. To jedyny specjalista w zakresie pomocy dla zawodowego Dj’a. Za pośrednictwem naszego doradztwa specjaliści mogą liczyć m.in. sprzęt. W celu poznania kompleksowej metody doradztwa warto wejść na stronę https://djpromotion.com.pl i dowiedzieć się więcej.

Dla kogo ten kurs?

Od 2008 roku postanowiliśmy prowadzić szkolenia dla początkujących osób. Dzięki Dj Camp każdy początkujący uczestnik otrzyma wiedzę, ciekawe wspomnienia oraz wiele więcej. Dlatego jeśli chcesz uzyskać solidne podstawy koniecznie zapisz się na kurs.

Szkolenie może być przydatne dla osób, które już pracują jako Dj. Camp pozwoli mi na poszerzenie swoich horyzontów. Za pomocą Dj Camp możesz zwiększyć swoje kompetencje w zakresie tematyki eventów, która staje się coraz bardziej popularna na weselach. Dużo par młodych zamawia Dj zamiast drogiej kapeli weselnej.

Powodem wejścia w świat Dj Camp może być chęć powtórki. Jeśli nie zajmowałeś się dawno tematyką eventową warto zapisać się na szkolenie. Za jego pomocą wejdziesz w świat Dj z nową wiedzą.

Co czeka Cię na szkoleniu?

Kurs posiada możliwość doboru wiedzy. Pierwszymi zajęciami, które odbędą się z naszymi praktykami w branży są wykłady. Wiedza przekazana w sposób teoretyczny jest potrzebny do poznania wielu aspektów w pracy Dj’a. Zanim wejdziesz w świat profesjonalnego grania nauczymy cię budowy kompozycji utworów, prawa autorskiego czy sprzętu. Dzięki takiej wiedzy będziesz mógł zacząć wykłady praktyczne. Jeśli dobrze przyswoić teorię praktyka pójdzie jak spłatka. W celu tworzenia miksów przejdziesz przez świat historii muzyki. A do tego wszystkiego poznasz kwestie zw. z marketingiem internetowym oraz biznesem. W programie szkolenia nie zabrakło atrakcji dodatkowych. Do godzin pełnych wiedzy oraz nauki przeznaczono czas na rozrywkę oraz atrakcje. Goście obiektu mogą liczyć na m.in. siłownie, kąpielisko oraz boiska sportowe. Wieczorem możesz liczyć na integrację z ogniskiem, a w dniu weekendu zaliczysz imprezę na wynajętym jachcie.

Elastyczność z wyborem zajęć praktycznych

Wykłady z teorii są połączone z praktyką. Z uwagi na lepsze przygotowanie do zawodu masz do wyboru metody miksowania:

  • Naukę i doskonalenie kawałków na winylu
  • Przygotowanie do pracy z płytami CD
  • Miksowanie muzyki z mp3

Aby każdy mógł liczyć na profesjonalne przygotowanie do pracy podzielimy uczestników na grupy 3-4 osoby.

W celu zauważenia zainteresowania pracą Dj’a eventowego wprowadziliśmy zajęcia z tematyki eventów. Do tej grupy możemy zaliczyć m.in. wesela, imprezy integracyjne oraz firmowe. Na stronie https://djpromotion.com.pl/dj-kurs/ odnajdziesz szerszy program szkoleń. Dzięki tematyce eventowej przygotujesz imprezę z atrakcjami, która zachwyci gości Twojego klienta.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )