Światłem Pisane – wypożyczalnia napisów led, które uświetnią Twoją imprezę

Światłem Pisane – wypożyczalnia napisów led, które uświetnią Twoją imprezę

W ostatnich latach napisy led stały się niemal nieodłącznym elementem każdej dobrze zorganizowanej imprezy okolicznościowej. Nic więc dziwnego, iż na rynku zaczęły pojawiać się firmy, które sprzedają i wypożyczają tego typu ozdoby. Jak pokazuje jednak doświadczenie, niewiele osób może pozwolić sobie na zakup własnego, indywidualnego napisu ledowego, ponieważ jest to bardzo droga usługa. Znacznie częściej decydujemy się zatem na skorzystanie z oferty wypożyczalni. Obie usługi oferuje Światłem Pisane, które wielu klientów uznaje za najlepszą wypożyczalnię i producenta napisów ledowych w kraju. Dlaczego?

Światłem Pisane – co to za firma?

Jeżeli dopiero wchodzisz w branżę przyjęć okolicznościowych lub stoisz na początku drogi do organizacji własnego, idealnego przyjęcia, możesz nie orientować się, co to jest Światłem Pisane. Mówiąc zwięźle, jest to marka, która od lat dba o idealną inżynierię światła na przyjęciach Polaków. Specjalizuje się zwłaszcza w imprezach weselnych, co widać po bogatym asortymencie związanym właśnie z tą okazją. Światłem Pisane nie tylko umożliwia wypożyczenie danego napisu led, ale także ciągle produkuje nowe ozdoby, przez co nawet wracający klienci mogą zachwycić się nowościami i skorzystać ze wzbogaconej oferty.

Co ciekawe, Światłem Pisane gwarantuje, że stworzy niemal każdy napis wedle życzenia osoby zamawiającej. Oznacza to, iż jeśli dysponujesz adekwatnym budżetem, możesz po prostu przedstawić swoją wizję na dekorację konsultantowi, a on prześle Ci gotowy projekt do akceptacji. Po wstępnych rozmowach Twój spersonalizowany napis wejdzie w tryb produkcji, a gdy będzie gotowy, firma prześle go prosto pod podany adres. Dla Światłem Pisane najważniejszy jest atrakcyjny wygląd ozdob świetlnych, ale również ich bezpieczeństwo. Z tego względu marka dba o produkt nawet w trakcie transportu, nie wspominając o produkcji, podczas której artykuł zostaje wykonany rzecz jasna z największą dbałością o aspekty bezpieczeństwa.

Światłem Pisane – oferta

Jak wspomniano, Światłem Pisane ma bardzo szeroki wachlarz produktów i artykułów do wypożyczenia. Do najpopularniejszych napisów ledowych w wypożyczalni marki należą np. te o treści „Teraz My”, „Better Together” czy „Za miłość!”. W zakładce „Oferta Wynajmu” znajdziemy jednak o wiele więcej szablonów. Jedne z nich mają charakter uniwersalny, a inne idealnie wkomponują się pod określony styl dekoratorski. Współcześnie największa ilość par decyduje się na urządzanie ślubu w stylu glamour, boho lub rustykalnym. W każdym z tych przypadków dobrze dobrany napis led może niebotycznie udoskonalić wygląd przyjęcia oraz nadać mu niezwykłego klimatu.

Światłem Pisane działa w trybie zautomatyzowanym, dlatego jeśli jesteśmy już na etapie wybierania napisu ledowego do wypożyczenia, nie musimy specjalnie kontaktować się z firmą, aby otrzymać produkt. Wszystkich formalności uda nam się bowiem dopełnić online. O co chodzi? Wystarczy, że wejdziemy w określoną zakładkę na stronie marki, a kolejno zarezerwujemy określoną dekorację za pośrednictwem specjalnego formularza, w którym będziemy musieli wskazać m.in. którego napisu potrzebujemy oraz na jak długi czas. Kolejno musimy poczekać, aż potwierdzenie rezerwacji dotrze na naszego maila. Marka gwarantuje, że proces rezerwacji trwa zawsze poniżej 2 dni roboczych. Ostatnim krokiem jest zapłacenie za dokonanie rezerwacji. Wpłaty należy dokonać najpóźniej do 2 tygodni przed wysyłką, ponieważ w innym wypadku zamówienie zostanie anulowane.

Jeżeli wszystko przebiegnie pomyślnie, napis led zostanie do nas przesłany za pośrednictwem wyspecjalizowanej firmy kurierskiej, która zadba, aby ozdoba dotarła do nas w całości i sprawna. Poza tym pozostaje nam już tylko umieszczenie napisu w wymarzonym miejscu. Po zakończeniu przyjęcia musimy jednak pamiętać, że jesteśmy zobowiązani do zwrotu nieuszkodzonego napisu w określonym terminie. Jeżeli osobami zamawiającymi dekoracje są państwo młodzi, warto odpowiedzialność za zwrot scedować np. na świadków, ponieważ w ferworze organizacji przyjęcia, taki szczegół jak nadanie przesyłki zwrotnej może parze młodej umknąć, co wygeneruje niepotrzebne, dodatkowe koszty.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )