Tabletki na wypadanie włosów Folisin

Tabletki na wypadanie włosów Folisin

Folisin https://medsense.pl/folisin/, to suplement diety, który ma zahamować proces łysienia u mężczyzn, wzmocnić strukturę mieszków włosowych oraz przyspieszyć odrost nowych włosów w utraconych miejscach. Swoją popularność Folisin zawdzięcza naturalnemu składowi oraz zapobieganiu problemom z łysieniem o różnym podłożu, takim jak stres, źle zbilansowana dieta czy zaburzenia hormonalne. Dodatkowo odpowiednie w preparacie witaminy i minerały odżywiają włosy, poprawiają ich ogólną kondycję i wpływają na ich wygląd sprawiając, że stają się grubsze i mocne.

Jakie są przyczyny łysienia u mężczyzn?

Najczęstszą przyczyną wypadania włosów u mężczyzn są zaburzenia hormonalne. Zbyt duża ilość pochodnej testosteronu, czyli tak zwanego dihydrotestosteronu sprawia, że dochodzi do osłabienia mieszków włosów, na skutek czego panowie zmagają się z nadmierną utratą włosów, a na ich miejscu nie wyrastają nowe lub proces ten jest spowolniony, co prowadzi do powstawania gołych placków. Łysienie androgenowego spowodowane konwersją testosteronu do DHT jest jedną z najbardziej popularnych przyczyn łysienia u mężczyzn, ale należy tutaj wziąć też pod uwagę uwarunkowania genetyczne, przebyte choroby, problemy ze skórą głowy, poziom stresu, sposób odżywiania, używki czy przyjmowane leki.

Jak Folisin wpływa na strukturę włosa, a tym samym zapobiega łysieniu?

Folisin ma bardzo bogaty i naturalny skład, dlatego działa na włosy i skórę głowy kompleksowo. AnaGainTM nu – główny składnik preparatu – zapobiega wypadaniu włosów, stymuluje komórki do produkcji nowych i przywraca prawidłowy cykl faz rozwoju włosów, wzmacniając ich podstawę, czyli mieszki włosowe. Pozostałe składniki w suplemencie Folisin, również nie są bez znaczenia:

  • Palma sabałowa i wyciąg z pestek dyni mają silne właściwości antyandrogenowe i skutecznie zapobiegają produkcji dihydrotestosteronu
  • Kwas fosfatydowy wzmacnia mieszki włosowe i pomaga stymulować wzrost włosów
  • Owoce pieprzu czarnego wspomagają proces wchłania przez komórki beta-karotenu oraz selenu, a dodatkowo sprawiają, że włosy zachowują swój naturalny kolor
  • Selenium select odżywia skórę głowy, wzmacnia włosy, a przede wszystkim może ustrzec przed stresem oksydacyjnym
  • Biotyna to ważny składnik każdego preparatu na wypadanie włosów zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Aminokwas ten jest źródłem krzemionki, ta z kolei buduje kreatynę, która jest składnikiem włosów w organizmie człowieka. Wyrównanie lub zwiększenie jej poziomu pozwala pogrubić i uelastycznić włosy oraz nadać im zdrowy wygląd.

Folisin to preparat dla mężczyzn, który można stosować nie tylko w momencie, kiedy na naszej głowie doszło już do pojawienia się gołych miejsc. Suplement ten wspomaga prawidłową pracę mieszków włosowych i dba o prawidłowy wzrost włosów wpływając na ich strukturę i kondycję całościowo. Jeżeli zauważysz że Twoje włosy są łamliwe, suche i osłabione, mają tendencję do wypadania, tracą naturalny odcień i zaczynają się przerzedzać, to jest to najwyższy moment na rozpoczęcie kuracji przeciw łysieniu i wypadaniu włosów.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )